Meble do pokoju

Piękny wystrój Twojego domu, dzięki meblom do pokoju

Niezależnie od tego, czy szukasz stołów do jadalni, krzeseł i stołków, bufetów i kredensów czy wózków barowych do serwowania napojów, albo drewnianych łóżek do sypialni, komody, nowoczesnej szafki z drewna – mamy to, czego potrzebujesz!

Meble do pokoju z dobrych materiałów

Drewno różnych gatunków to klasyczny materiał do produkcji mebli. Oferujemy kilka rodzajów mebli drewnianych od sosny po dąb. Możemy na przykład wykonać dla Ciebie piękny stół jadalny, szafę lub komodę z naturalnego drewna. Jeśli chcesz coś nowoczesnego, nasi projektanci zaprojektują i zbudują dokładnie taki produkt, który spełni Twoje potrzeby. Co więcej: wszystkie nasze meble do pokoju są produkowane z największą starannością.

Meble z drewna do pokoju, możesz zastosować w różnych wersjach

  • Meble do salonu
  • Meble do jadalni
  • Meble wypoczynkowe
  • Meble gabinetowe

Meble do jadalni

Meble do jadalni mogą zachwycić Cię już przy jednym posiłku. Dobrze zaprojektowany stół i krzesła mogą być centralnym punktem jadalni lub eleganckim dodatkiem do kuchni.

Stół jadalny z drewna to miejsce spotkań całej rodziny i niespodziewanych gości. Dopasuj do niego krzesła z prawdziwego drewna, komponując zestaw jadalny. Umieść meble w centrum domu i ciesz się funkcjonalnością. Znajdź odpowiednie szafki z drewna do jadalni, aby przechowywać naczynia.

Drewniane meble do salonu

Sofa to rodzaj długiego i często tapicerowanego siedziska, zwykle znajdującego się w salonie. Sofa odnosi się również do dopasowanej settee (Amerykanie nazywają ją kanapą).

Termin kanapa ma dwa różne znaczenia w zależności od tego, czy mówi się o kulturach zachodnich czy wschodnich. W niektórych krajach, w tym w Anglii i Stanach Zjednoczonych, odnosi się do każdego długiego siedzenia, które ma podłokietniki lub nawet oparcie i poduszki; w innych krajach, takich jak Francja i Portugalia, odnosi się tylko do siedzeń, które mają oparcia, ale nie mają podłokietników. W Ameryce Północnej ten mebel jest również nazywany sofą; jednak w Europie nazwa ta może odnosić się tylko do sof, które mają ramiona.

Fotel jest podobny do zwykłego krzesła, z wyjątkiem tego, że jego siedzisko siedzi na górze nóg, a nie jest przez nie podparte – to ułatwia osobom, które siedzą, aby wstać ponownie, ponieważ mogą po prostu popchnąć się do góry od tyłu, a nie mieć stopy splątane z tymi pod nimi (jak by się stało, gdyby ktoś siedział na zwykłym krześle). Oznacza to, że fotele zazwyczaj nie są zbyt dobre do wsiadania i wysiadania z nich, chyba że w pobliżu znajduje się coś takiego jak schody prowadzące odpowiednio w górę lub w dół; istnieją jednak pewne wyjątki, takie jak fotele bujane, które pozwalają ludziom, którzy siedzą w nich wystarczająco dużo miejsca, aby przynajmniej obrócić się bez uderzania w cokolwiek innego, kiedy wstają ponownie (co normalnie miałoby miejsce, gdyby używali czegoś takiego jak zwykłe krzesło zamiast fotela).