Regenerum skutecznie chroni skórę dłoni

Dłonie mniej lub bardziej często ulegają zniszczeniu z powodu braku nawilżenia. Konieczna jest więc nie tylko regeneracja skóry poprzez odżywienie i nawilżenie, ale także ochrona skóry dłoni, aby nie straciła zbyt szybko swoich właściwości pielęgnacyjnych. Skóra dłoni ma codziennie częsty kontakt z wodą i detergentami, co osłabia naturalną barierę ochronną i sprawia, że staje się bardzo sucha, szorstka i skłonna do podrażnień. Zgodnie z naszą filozofią, makijaż należy zawsze łączyć z pielęgnacją. Makijaż musi nie tylko dobrze wyglądać, ale także dobrze prezentować się na skórze. Regenerum do rąk nawilża i odżywia skórę, chroni i naprawia ją przed czynnikami zewnętrznymi, nie pozostawia tłustego filmu. Jest miękka i jedwabiście gładka. Zapobiega negatywnemu wpływowi środowiska zewnętrznego i regeneruje skórę dłoni. Doskonała kompozycja składników aktywnych uzdrawia suchą, popękaną skórę, zmęczoną codziennymi atakami.

Dlaczego dłonie wymagają pielęgnacji?

O ile nie nosisz rękawiczek w środku zimy lub nie przebywasz wyłącznie na świeżym powietrzu, Twoje dłonie spędzają większość czasu nieubrane i stale zajęte. Woda, wiatr i praca fizyczna mogą je szybko wysuszyć, powodując martwe komórki skóry, ściągnięcie i pękanie. Odpowiednie leczenie uszkodzonej skóry na dłoniach może pomóc zachować miękkość i gładkość skóry.

Jak zachować młodość rąk

Łatwo jest utrzymać młody, promienny i zdrowy wygląd skóry dzięki odpowiedniej higienie i ogólnej kondycji skóry. Istnieje jednak wiele czynników, które mogą sprawić, że dłonie wyglądają starzej, takich jak zmarszczki, szorstka skóra, skazy, wrażliwa skóra, sucha skóra i brudne/łamane paznokcie. Wyeliminowanie tych problemów pomoże odmłodzić dłonie. Unikając ekspozycji na słońce, stosując odpowiednią dietę i prowadząc zdrowy tryb życia, możesz zadbać o ten ważny obszar i sprawić, by Twoja skóra była promienna i jędrna przez długie lata.

Regeneracja skóry dłoni

Nawilżanie w nocy jest ważne dla regeneracji skóry, regenerum do rąk. Nasącz kremem skórę, załóż bawełniane rękawiczki i pozostaw na noc. Masło shea można również stosować jako balsam na noc, zwracając szczególną uwagę na miejsca podrażnień. Z drugiej strony, dlaczego twoje ręce się łuszczą? Powody: zima, tatuaże, oparzenia, zbyt gorące prysznice, alergie… Łuszczenie skóry po oparzeniach chemicznych, termicznych lub w wyniku ekspozycji na światło jest powszechne, ale najbardziej klasyczną przyczyną są oparzenia słoneczne. W tym przypadku złuszczanie wpływa na skórę. A co z głębokim nawilżaniem dłoni? Wazelina jest produktem silnie nawilżającym. Jest idealny do leczenia suchej skóry na dłoniach. W tym celu należy nałożyć na dłonie wazelinę, a następnie umieścić obie dłonie w plastikowej torbie lub plastikowych rękawiczkach. Następnie odczekaj 10-15 minut, aby wazelina dobrze i głęboko wniknęła w naskórek.